פרויקט "מתנת השילוב" יוצא לדרך!

קידום תחום השילוב בישראל עומד בלב הפעילות והמטרות אצלנו בעמותת "ביחד". אנו מאמינים בכך שהשילוב הוא התשובה הנכונה ביותר עבור ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים. כאשר השילוב מתבצע בצורה הנכונה – הציבור כולו מרוויח.

כאן בישראל ילדי החינוך המיוחד מקבלים תשובות ופתרונות, אך בבואם להשתלב במערכת החינוך הרגילה הקשיים נערמים והילדים מאבדים זכויות והטבות שונות. המציאות הזו פועלת נגד המטרה החשובה של השילוב, ובמקרים לא מעטים גם גורמת לכך שהשילוב יכשל. לילדים יש את היכולות המתאימות אבל הם זקוקים לסיוע שלא תמיד זמין עבורם במערכת החינוך הכללית: ריפוי בעיסוק, תרפיה מסוגים שונים, תחבורה ושיעורים פרטיים. למרבה הצער, אם הם יוותרו על השילוב ויבחרו במערכת החינוך המיוחד ההטבות האלה יתקבלו באופן אוטומטי.

כאן בעמותת "ביחד" אנחנו עובדים ללא הפסקה כדי לשלב אנשים וילדים עם מוגבלויות בתעסוקה, במערכות החינוך ובכל תחום של חיי החברה. אנו הופכים עולמות כדי להפוך את האנשים הללו מנתמכים ע"י החברה – לתורמים לחברה. פרויקט "רשימת המתנות לחנוכה" שלנו החל כפרויקט בר המצווה של אליאב המקסים שחולם על שילוב מלא וחברה צודקת עבור אחותו הלל.

אליאב והלל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט "רשימת המתנות לחנוכה" ולסייע לחמישה ילדים ירושלמים עם צרכים מיוחדים: נטע, דניאל, קיילה, תהילה והלל. לכל אחד מהם רשימת מתנות של הדברים שחסרים להם כדי להשתלב במערכת החינוך הרגילה. מתנה כזו היא מתנה לחיים! התרומות שתעניקו להם יאפשרו להם להשתלב ולהפוך את השילוב שלהם מחלום למציאות.

בפרויקט הזה אתם רואים בדיוק לאן התרומה שלכם תגיע ואתם יודעים: אליאב יגשים חלום עבור הלל שתזכה לחיות בחברה צודקת יותר. נטע, דניאל, קיילה, תהילה והלל יקבלו את הסיוע הנחוץ להם כדי לסלול את הדרך לשילוב מלא ומוצלח.

תרמו עכשיו

קראו על הפרויקט שלנו גם באתר של ישראל היום

צפו בסרטון

 

Show Buttons
Hide Buttons